start / Strona główna / Rodzic

FAQ

Dziecko można zapisać w dowolnej chwili. Pierwszym etapem jest wypełnienie formularza wstępnego w zakładce "Zapisz się" na stronie www.lpfa.pl.

Aby zapisać dziecko do LPFA należy pobrać od trenera dokumenty zapisowe, uzupełnić a następnie oddać szkoleniowcowi, który przekazuje je do biura.

Jako LPFA proponujemy Państwu dwa darmowe treningi.Na ich podstawie możecie Państwo dokonać wyboru czy to nam powierzycie sportowy rozwój Waszego dziecka.

Niezbędny będzie strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych.

LPFA trenuje dwa razy w tygodniu. Czas trwania zajęć uzależniony jest od kategorii wiekowej do jakiej należy dana grupa i waha się między 1-1,5 h.

Po wejściu na www.lpfa.pl w zakładce "Wybierz szkółkę" wybieram interesującą mnie lokalizację. Następnie przechodzę do zakładki "Harmonogram treningowy".

Oczywiście w przypadku kontuzji lub choroby zawieszamy udział zawodnika i korygujemy wystawione faktury. Skorzystanie z tej opcji możliwe jest po wysłaniu skanu zaświadczenia lekarskiego na biuro@lpfa.pl.

Każde dziecko trenujące w LPFA jest ubezpieczone. Jeżeli dziecko dozna urazu w trakcie treningu lub meczu/turnieju należy zgłosić to na biuro@lpfa.pl. Wówczas prześlemy Państwu wszelkie dokumenty potrzebne by ubiegać się o odszkodowanie.

Polecamy kontakt z pracownikami biura pod adresem mailowy biuro@lpfa.pl lub numerem infolinii 732 922 922 (infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00).